Możesz zaufać produktom IGM

Na wszystkie maszyny, urządzenia i narzędzia udzielamy 2 letni okres gwarancyjny.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego udzielamy 2-letniej gwarancji bez konieczności dodatkowej rejestracji. Szczegółowe informacje o zastosowaniu danego produktu i warunkach gwarancji dostępne są bezpłatnie na stronie www.igmtools.pl. Przed użyciem produktu należy uważnie zapoznać się z warunkami gwarancji, instrukcją obsługi oraz zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa pracy z produktem.


Klasyfikacja maszyn:

W celu dokonania klasyfikacji maszyn i elektronarzędzi wykorzystaliśmy kombinację kilku czynników, takich jak np. przez kogo dany produkt będzie używany, jak długo, jak często, jak bardzo będzie obciążony i do jakiej pracy zostanie przeznaczony. Cena jest również jednym z czynników, który bierzemy pod uwagę. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie produkt jest zgodny z jego zastosowaniem. W celu uzyskania profesjonalnej porady technicznej oraz wszelkiego rodzaju informacji, prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami ds. obsługi klienta, odwiedzić nasze centra sprzedaży i testowania w Tuchoměřicach koło Pragi i w Brnie - Modřice lub skontaktować się z naszymi autoryzowanymi sprzedawcami.


Majsterkowicz

Są to produkty należące do kategorii produktów o niższych parametrach wydajności, mniejszej pojemności i lżejszej konstrukcji. Produkty te dostępne są również w niskiej cenie. Zaprojektowane do użytku przez jedną osobę, zazwyczaj do zwykłej lekkiej pracy, wyróżniają się różnego rodzaju ograniczeniami dla bardziej wymagających prac. Przeznaczone do zastosowania głównie w małych warsztatach domowych. Nie polecamy stosować w produkcji profesjonalnej i przemysłowej. Oczekiwane maksymalne wykorzystanie produktu wynosi do 100 godzin rocznie.


Rzemieślnik

Znajdują się tu produkty należące do kategorii produktów o wyższej wydajności, cięższej konstrukcji i ulepszonym systemie sterowania. Nadają się do użytku przez 1 aż 4 osoby, zwykle do zastosowania w małych lub średnich warsztatach w budownictwie, stolarstwie,cieślarstwie, do praktyk dla uczniów oraz do okazjonalnej profi produkcji. Zostaną również docenione przez entuzjastów lub użytkowników w różnego rodzaju pracach domowych związanych z drewnem. Nadają się do wykonywania mniejszych zleceń, prac montażowych, remontowych, napraw itp. Oczekiwane maksymalne wykorzystanie wynosi do 1000 godzin rocznie. Przy zastosowaniu w profesjonalnej lub rzemieślniczej produkcji należy regularnie korzystać z profesjonalnego serwisu.


Produkcja profesjonalna

Kategoria, w której znajdują się produkty o wysokiej mocy, wydajności i trwałej konstrukcji. Zaprojektowane do użytku przez 4 lub więcej osób, zwykle do zastosowania w średnich i dużych warsztatach lub halach produkcyjnych, takich jak stolarstwo, produkcja mebli, firmy budowlane, warsztaty cieślarskie, szkoły zawodowe i tak dalej. Produkty w tej kategorii zostaną również docenione przez rzemieślników lub majsterkowiczów. Zaprojektowane do użytku profesjonalnego z wykorzystaniem do 1500 godzin rocznie. W przypadku użytku profesjonalnego lub rzemieślniczego wymagany jest regularny profesjonalny serwis.


Produkcja przemysłowa

Kategorie produktów charakteryzujących się najwyższą wydajnością, wytrzymałą konstrukcją i maksymalną precyzją. Zaprojektowane do użytku przez 6 lub więcej osób. Przeznaczone do zastosowania w produkcji seryjnej, takiej jak stolarstwo, zakłady produkcyjne, linie produkcyjne. Produkty tej kategorii przeznaczone są do maksymalnego obciążenia głównie w wielozmianowym systemie pracy. Produkty znajdujące się w tej kategorii muszą być regularnie kontrolowane oraz profesjonalnie serwisowane.