Jak udały się międzynarodowe targi Holz-Handwerk 2024 w Norymberdze w Niemczech?

Tegoroczne targi Holz-Handwerk, które poświęcone są obróbce drewna i odbywają się wraz z targami FENSTERBAU FRONTALE w Norymberskim Centrum Wystawienniczym, po latach odbyły się w tradycyjnym i ulubionym terminie wiosennym (19-22 marca) i w porównaniu z ostatnią edycją w 2022 r., która została przełożona na lipiec z powodu covidu, było to zdecydowanie widoczne, zwłaszcza pod względem liczby odwiedzających i wystawców. W tegorocznej edycji w ciągu czterech dni wzięło udział ponad 75 000 odwiedzających ze 112 krajów, a na stoiskach zaprezentowało się 973 wystawców z 44 krajów.

Na stoisku IGM o powierzchni 72 m2 najwięcej odwiedzających przyciągały piły taśmowe marki Laguna, które mogą pochwalić się nadstandardowym wyposażeniem, ceramicznymi prowadnicami i wysokością cięcia do 410 mm.

Stoisko IGM

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również frezarka CNC IGM A24 renomowanego producenta I2R, którą można było zobaczyć w ciągłej pracy i która wkrótce pojawi się w naszej ofercie.

W czwartek 21.3.2024 było tu jeszcze bardziej tłoczno, ponieważ przy frezarce CNC można było zobaczyć naszego influencera Ronny'ego Wahlfartha alias @rauhbank_woodart, który zademonstrował swoją pracę na tej maszynie, a także przekazał odwiedzającym swoje doświadczenie z tą maszyną, ponieważ w ramach współpracy jest on również jej właścicielem.

CNC IGM

Wielu klientom zaprezentowaliśmy także naszą frezarkę grubościową z wałem żyletkowym w połączeniu z separatorem cyklonowym IGM. Duże zainteresowanie było również naszymi dłutami tokarskimi, których ofertę niedawno rozszerzyliśmy o dodatkowe kształty, szczególnie do toczenia wgłębień.

Grubościówka IGM
Piła tarczowa IGM

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim odwiedzającym i partnerom, którzy odwiedzili nas na tych targach. Bardzo doceniamy zainteresowanie i informacje zwrotne, które przekazujecie nam w celu dalszego rozwoju naszych produktów.

Do zobaczenia na następnej edycji Holz-Handwerk w 2026 roku.Produkty pokrewne

Powrót do listy z aktualnościami