JET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400V
JET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400VJET JTS-315SP Pilarka tarczowa - 400V
Cena katalogowa
Dostępność w magazynie:
do 30 dni
Kod
121-JTS-315SPT
Essox
51
Zaloguj się i obserwuj dostępność
• W cenie znajduje się przesuwny stół przeznaczony do wykonywania precyzyjnego cięcia.
• Dodatkowy tylny stoł znajduje się również w cenie.
• Silnik indukcyjny z hamulcem.
• Mimośrodowe mocowanie przykładnicy wzdłużnej.
• Precyzyjne prowadzenie stołu podporowego na sześciu łożyskach.
• Odciąganie odbywa się z górnej oraz dolnej strony tarczy.
JTS-315 SP dostępna jest w wersji 230 V i 400 V. W standardowym wyposażeniu pilarka dostarczana jest z dodatkowym tylnym stołem, 315 mm HM tarczą tnącą z możliwością nachylenia do kąta 47°, przykładnicą do cięcia wzdłużnego, stołem przesuwnym, króćcem odciągowym oraz kluczami serwisowymi.
•  Typ: JTS-315SP
• Zalecane zastosowanie: Rzemieślnik
• Pobór mocy (230 V): 3,1 kW
• Wydajność (230 V): 2,0 kW
• Tarcza x mocowanie: 315 x 30 mm
• Prędkość obrotowa: 2800 obr/min.
• Nachylenie tarczy: 0-47 °
• Maks. wysokość cięcia przy 45°: 60 mm
• Maks. wysokość cięcia przy 90°: 90 mm
• Maks. długość x szerokość cięcia: 600 x 310 mm
• Maks. szerokość cięcia ze stołem bocznym: 860 mm
• Stół do skracania: 250 x 230 mm
• Tylne przedłużenie stołu: 550 x 800 mm
• Odciąganie: 100 mm