Punkty sprzedaży Republika Czeska
Tuchoměřice koło Pragi
i Brno Modřice

Z przyjemnością powitamy Państwa w naszych centrach pokazowych w Tuchoměřicach i Brnie, gdzie nasi wyspecjalizowani i profesjonalnie przeszkoleni sprzedawcy zapewnią Państwu doskonałe usługi i wysokiej jakości doradztwo. Po wcześniejszym umówieniu się na wizytę można również przetestować wybrane przez siebie produkty. Odwiedź nas, czekamy na Ciebie.


Nowe centrum sprzedaży

TUCHOMĚŘICE (PRAHA - ZÁPAD)

  • Ke Kopanině 560
  • Tuchoměřice 252 67
  • Tel.: +420 220 950 910
  • Godziny otwarcia: pn - pt 7:30 - 17:00

Droga w kierunku z Pragi:
Zjazd numer 2 z autostrady D7 do Přední Kopanina - Strefa handlowa. Znajdziesz nas w pobliżu centrum handlowego Premium Outlet Prague Airport.

Droga w kierunku Pragi:
Zjazd numer 3 z autostrady D7 Tuchoměřice, Kněževes. Pierwszy skręt w lewą stronę w kierunku Tuchoměřice pod wiaduktem, a następnie skręt w prawo do centrum handlowego Premium Outlet Prague Airport, na rondzie skręć w pierwszy zjazd.

Centrum sprzedaży

MODŘICE (BRNO - VENKOV)

  • Brněnská 1066
  • Brno Modřice 664 42
  • Tel.: +420 546 606 050
  • Godziny otwarcia: pn - pt 7:30 - 17:00

Droga w kierunku z Brna:
Pierwszy zakręt za stacją paliw UNICORN - zjazd Modřice na zjeździe z autostrady Brno - Mikulov. Po zjechaniu z autostrady należy jechać czteropasmową drogą i na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo w ulicę Brněnská. Nasze centrum znajduje się po ok. 700 m po prawej stronie ulicy (po drodze napotkasz zajezdnię tramwajową i wjedziesz w ślepą uliczkę).
Droga w kierunku Brna:
Po przyjeździe w kierunku Mikulov - Brno, tuż za zjazdem na Brno Olympia i po wjeździe na wiadukt, skręć w prawo w ulicę Brněnská, nasze centrum znajduje się po około 200 m, po lewej stronie drogi.


Centra sprzedaży i testowania

Zobacz i przetestuj nasze produkty osobiście.

IGM Dostarcza do całej Europy

Większość naszych produktów oferujemy w całej Europie. Produkty możemy dostarczyć do większości regionów świata. Stawiamy na doskonałą obsługę klienta.