JET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400V
JET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400VJET JTS-600XL Pilarka formatowa - 400V
Cena katalogowa
Dostępność w magazynie:
Magazyn wysyłkowy (dostawa w ciągu 2-3 dni)
2 szt
Kod
121-JTS-600XLT
Essox
51
• Długość stołu formatowego 1300 mm.
• Wytrzymała i stabilna konstrukcja maszyny.
• Masywny żeliwny uchwyt agregatu pilarki.
• Żeliwne koła sterujące.
• Prosta obsługa oraz łatwa konserwacja.
• Solidny i precyzyjny stół formatowy z aluminium ekstrudowanego.
• Precyzyjne nastawianie kąta na przykładnicy głównej dzięki ogranicznikom obrotowym.
• Szlifowany masywny stół żeliwny z rozszerzeniem bocznym i tylnym.
• Odciąganie od górnej i dolnej strony tarczy.
• Przykładnica 2200 mm z przesuwnym ogranicznikiem.
• Możliwość nachylenia do 45 °.
• Wysięgnik do precyzyjnego cięcia znajduje się w podstawowym wyposażeniu.
• Duża, łatwa do odczytania skala nachylenia tarczy aż na 45°.
• Przykładnica wzdłużna ze zintegrowaną precyzyjną regulacją.
Pilarka formatowa JET JTS-600XL to profesjonalne urządzenie, które przeznaczone jest do precyzyjnego cięcia drewna oraz materiałów o dużej powierzchni z długością cięcia na wózku formatowym aż 1300 mm. Dzięki swojemu wyposażeniu idealnie sprawdza się jako dodatkowa maszyna do średnich lub mniejszych warsztatów. Pilarka nadaje się również do dorzynania dużych materiałów. Dzięki odpowiednio wybranej tarczy tnącej do cięcia laminatu zostanie zapewniona czystość cięcia spodniej strony, ale należy jednak pamiętać, że nie zastąpi ona funkcji noży nacinających. Solidna podstawa, wydajny silnik oraz teleskopiczna podpora stołu zapewniają precyzyjne cięcie. Główna przykładnica na wózku z podporą teleskopową umożliwia cięcie elementów pod kątem 45°- 135°. Stabilny bieg maszyny zabezpieczany jest przez wydajny silnik z poborem mocy 2,5 kW. Odciąganie trocin odbywa się ze spodniej strony agregatu oraz od strony osłony tarczy.
• Typ: JTS-600XLT
• Zalecane zastosowanie: Profesjonalna produkcja
• Pobór mocy / wydajność (400 V): 2,5 / 1,5 kW
• Tarcza x mocowanie: 250 x 30 mm
• Prędkość obrotowa: 4000 obr/min.
• Nachylenie tarczy: 0-45°
• Maks. wysokość cięcia przy 45° / 90°: 54/80 mm
• Maks. długość cięcia na stole formatowym: 1300 mm
• Maks. szerokość cięcia na przykładnicy wzdłużnej: 610 mm
• Przedłużenie wzdłużne stołu: 800 x 270 mm
• Stół do formatowania: 1300 x 240 mm
• Stół podporowy z ramieniem teleskopowym: 460 x 600 mm
• Główny stół z żeliwa: 800 x 350 mm
• Odciąganie: 100 mm